North Island na Seychelách môžete nazvať aj rajom na Zemi

Pridal

North Island je luxusný súkromný rezort v srdci ostrovnej republiky Seychely. Vďaka tomu, že rezort leží na súkromnom ostrove zažijete na dovolenke maximálne súkromie a pokoj. Okrem toho táto nádherná lokalita s jedinečným ubytovaním ponúka veľmi kvalitný servis.

North Island – súkromný ostrov, z ktorého nebudete chcieť odísť

North Island

Žulovému ostrovu 32 km severne od Mahé (najväčší ostrov Seychel) dominujú tri hory až do 180 metrov nad morom, vytvárajúce vo vnútornej planine dve sladkovodné jazierka. Zo štyroch pláží, ohraničených obrovskými kameňmi, je vždy aspoň jedna chránená pred vetrom. V prirodzenom strede ostrova sú elegantné budovy zoskupené okolo nádherného indického mandľového stromu.

Samozrejmosťou je exkluzívna a veľkorysá ponuka. Prístup do wellness zaisťuje autentický a romantický zážitok od okamihu, kedy prídete. A nezabudnite skúsiť aj potápanie.

Skutočne výnimočným nielen na North Island, ale v celých Seychelách, je počasie. Počas roku sa hýbe len v rozpätí 24 – 32 stupňov Celziavďaka polohe si môžete byť istý, že prežijete dovolenku bez vyčíňania tropických búrok či cyklónov.

Seychely sú destinácia, ktorú si zamilujete

North Island

Ostrov North Island sa nachádza vo Vnútorných ostrovoch Seychel. Celkovo tvorí Seychely 155 ostrovov, z toho 45 sú Vnútorné ostrovy, ktoré sú najstaršími stredooceánskymi žulovými ostrovmi na Zemi.

Mimochodom, jazdí sa vľavo.

Prapôvodná north_island_dive-centre3príroda a endemické druhy

Hotel sa okrem zdokonaľovania svojich služieb pustil do ambiciózneho programu, ktorý má za cieľ obnoviť North Island do jeho pôvodnej prírodnej krásy. Tento ostrov nie je útočiskom iba pre ľudí, ktorý hľadajú raj, ale aj pre ohrozené endemické druhy.

Rastú tú vzácne palmy Coco-de-mer s najväčšími semenami na svete (plod má 15 – 30 kg) aj kriticky ohrozený medúzový strom (angl. Jellyfish tree). Medzi tunajšie ohrozené živočíchy patria napríklad obrovské korytnačky či rôzne druhy vtákov. Zaujímavosťou je, že tu nežijú žiadne jedovaté živočíchy. Dokonca môžeme povedať, že Seychely sú živé múzeum prírodnej histórie.

Pláže ako z obrázku

North IslandTento raj s ohromujúcimi výhľadmi a plážami je miestom, kde vás obklopí romantika. Svietiace biele pláže, bujné lesy a palmy ponúkajú prekrásny zážitok pre perfektné medové týždne alebo rodinnú dovolenku.

Počet návštevníkov aj tej najrušnejšej pláže na Seychelách sa dá zrátať na prstoch, a to po celý rok. North Island je jednoducho úrodný raj.

Máte svoj cestovateľský sen? 

Prezraďte nám prostredníctvom formulára, kam Vás to láka a predstavu o Vašej dovolenke. My vám ušijeme ponuku na mieru 🙂