Rosewood Mayakoba v štýle starovekej Mayskej kultúry

Pridal

Mexický rezort Rosewood Mayakoba ponúka luxusné ubytovanie už roku 2008 a jeho  obľúbenosť stále stúpa. Čo je tajomstvom jeho úspechu? 

Rosewood Mayakoba – inšpirovaný Mayskými tradíciami

Rosewood MayakobaRosewood Mayakoba bol navrhnutý v harmónii s miestnou prírodou a na rozdiel od tradičných hotelov „nevytŕča“, ale je v súlade s okolitým prostredím. Je postavený podľa najvyšších ekologických noriem, čo potvrdzuje aj prestížna certifikácia Rainforest Alliance. Navyše je tento 1600 akrový rezort v dlhom oblúku obklopený karibským pieskom, ktorý si zamilujete.

Úžasné aktivity pre vás aj vaše deti

Každý zo 130-tich apartmánov disponuje vlastným bazénom na slnečnej terase a záhradnou sprchou. Okrem toho sú hosťom plne k dispozícii 3 vonkajšie bazény, fitness centrum, parný kúpeľ, sauna a jacuzzi. Súčasťou rezortu je prestížne wellness centrum Sense, decentne ukryté v tropickej džungli. Leží na vlastnom ostrove, na samote od celého areálu. Hostia pri exkluzívnych procedúrach môžu zistiť ako stará Mayská kultúra využívala prírodné prvky pre dosiahnutie celkovej pohody a rovnováhy.Rosewood Mayakoba

Hotel praje aj rodinným dovolenkám, pre vaše deti je v Rosewood Mayakoba zabezpečený zábavný program v detskom klube. Je plný aktivít vhodných pre deti a disponuje aj detským bazénom a detským ihriskom.

V hoteli nájdete 3 reštaurácie, v ktorých môžete vyskúšať mexické a ázijské špeciality, ale aj tradičnú medzinárodnú kuchyňu.

A kam ešte zájsť?

Fifth Avenue v Playa del Carmen

Rosewood MayakobaNeďaleko rezortu sa nachádza pôvabné prímorské mestečko Playa del Carmen – neodolateľná kombinácia mexického a európskeho štýlu. Na hlavnej promenáde Playa na pešej zóne nájdete dlhý rad preslávených butikov. Mesto prezentujú open-air reštaurácie, vynikajúce kúpanie a šnorchlovanie. Vychutnať si môžete aj pulzujúci nočný život. Autom sa tam dostanete z hotela za 10 minút.

Prírodný park Xcaret

Rosewood MayakobaXcaret park je kombináciou sviežosti a starovekej tradície. Nádherná fauna a flóra, pozostatky mayskej kultúry, archeologické výlety a vodné atrakcie – to všetko tu bude aj pre vás. Návštevníci môžu skúmať útesy a podzemné rieky a iste vás poteší aj možnosť potápania a šnorchlovania. Večer odporúčame ukončiť s programom The Xcaret Spectacular Night, kde „kňazi“ a „bojovníci“ predvádzajú úžasné staroveké rituály.

Nachádza sa asi 15 minút jazdy od rezortu.

Máte svoj cestovateľský sen? 

Prezraďte nám prostredníctvom formulára, kam Vás to láka a predstavu o Vašej dovolenke. My vám ušijeme ponuku na mieru 🙂