St. Regis Bali Resort – miesto pokoja, romantiky a výnimočných zážitkov

Pridal

St. Regis Bali Resort – nádherný rezort v južnej časti Bali, ktorý prepája rafinovaný luxus pre najnáročnejších klientov s jedinečným balijským štýlom a kultúrou budete milovať.

St. Regis Bali Resort má atmosféru, na ktorú nezabudnete.

St. Regis Bali ResortVychutnajte si čarovnú balijskú atmosféru v podobe nádhernej bielej piesočnatej pláže Nusu Dua, kvitnúcich tropických záhrad, exotických kúpeľov a vybranej gastronómie. Objavte jedinečnosť kultúry a tradícii.

V objatí nádhernej záhrady nájdete 123 apartmánov a víl, reštaurácie, bary, bazén so slanou vodou v tvare lagúny a detské centrum. Priestranné vily v lagúne ponúkajú na výber súkromie tropickej záhrady a súkromnú bránu na najlepšiu bielu piesočnatú pláž v Nusa Dua. Dokonca aj štandardné izby poskytujú veľkorysý priestor (91 m2). Rezort je iba cca 20 minút od medzinárodného letiska Ngurah Rai a cca 2 km od nákupného centra Bali Collection.

Rodinný rezort s množstvom ocenení

St. Regis Bali ResortVeľkorysosť ponuky The St. Regis Bali Resort bola opätovne ocenená v prestížnom Condé Nast Traveler Gold List 2016, kde ho označili za jeden z top rezortov vo svete a ako najlepší rodinný rezort v 2016 Condé Nast Johansens Awards for Excellence. Výnimočnou súčasťou rezortu je detské centrum. Dovolenka v St. Regis Bali Resort je ako stvorená pre rodiny. A čo robiť, keď sa deti zabávajú?

Užite si rozprávkový relax

St. Regis Resort BaliPre dokonalú relaxáciu rezort ponúka hosťom balijské terapie vo fantasticky krásnych Remedy Spa, v ktorých si môžete vychutnať procedúry, jedinečný bazén s podvodnými masážami pre celé telo a zacvičiť si v joga centre. Pre aktívnych hostí rezort ponúka požičovňu bicyklov, 18 jamkové golfové ihrisko, fitnes centrum, cvičenie jogy a ranný strečing.

Krásy Bali alebo čo ešte vidieť?

V blízkosti rezortu sa nachádza Garuda Wisnu Kencana Cultural Park, kde na 60 ha nájdete zábavu, umenie a nádhernú prírodu.St. Regis Bali Resort

Skúste so svojou rodinou navštíviť aj Ubud Art Village, centrum umenia, tanca a hudby, v ktorom sa zhromažďujú zberatelia umenia z celého sveta. Nájdete tu aj tradičné trhy. Od rezortu je vzdialený iba pár kilometrov. St. Regis Bali Resort

Pura Besakih je najväčší z miestnych 11 000 hinduistických chrámov na ostrove. Oplatí sa ho vidieť už len kvôli jedinečnej atmosfére.

St. Regis Bali Resort

Tak čo, presvedčil vás tento jedinečný rezort? Nezabudnite si pozrieť aj fotogalériu, ten pohľad stojí za to.

 

 

Máte svoj cestovateľský sen? 

Prezraďte nám prostredníctvom formulára, kam Vás to láka a predstavu o Vašej dovolenke. My vám ušijeme ponuku na mieru 🙂