Objavujte svet s výletnými plavbami Silversea

Pridal

800 destinácií po celom svete a na všetkých sedem kontinentov – to je ponuka lodnej spoločnosti Silversea. Nechajte sa unášať vzrušením z objavovania nových miest zatiaľ čo vaše telo a myseľ budú rozmaznávané v najluxusnejšom prostredí. 

Silversea – želáte si neprebádanú destináciu alebo vínnu plavbu?

SilverseaČi už chcete navštíviť exotickú Áziu, vznešenú Európu či temperamentnú Južnú Ameriku, určite si vyberiete z ponuky plavieb Silversea. Tá ponúka na výber plavby do 800 destinácií na svete vrátane všetkých siedmich kontinentov a má tak najširší výber spomedzi všetkých výletných plavieb.

Môžete si však vybrať aj tematický zájazd, napríklad vydať na luxusnú cestu okolo sveta, zažiť neopakovateľný zážitok na kulinárskych a vínnych plavbách alebo si vychutnať víťazný pocit na kartovej plavbe Bridge.

Vďaka tomu, že lode spoločnosti Silversea nepatria medzi tie obrie, doplavia sa aj do tých najtajnejších zákutí neporušenej krajiny na pravekých Galapágoch či tropickej Polynézie, ale aj priamo do srdca veľkých mestských metropol po celom svete ako sú Petrohrad alebo Kapské mesto. 

Obklopení luxusom podľa vašich predstáv

Silversea
Všetkých osem prepychových malých lodí Silversea vás bude po vašej ceste rozmaznávať službami, ktoré sú medzi hosťami oceňované tým najvyšším hodnotením.

Luxusný pocit zabezpečí srdečné privítanie personálu v bielych rukaviciach, pohár šampanského na privítanie a prítomnosť čerstvých kvetov. Všetky vaše starosti sa rozplynú v momente keď si uvedomíte, že je o vás postarané a profesionálne vyškolený personál sa postará o to, aby ste sa cítili ako člen najexkluzívnejšieho klubu.  Nad vašou spokojnosťou bude bdieť starostlivý komorník a ubytovanie si môžete prispôsobiť svojim požiadavkám, napríklad vybrať si z deviatich druhov vankúšov či personalizovať si bar najobľúbenejšími vínami a nápojmi.

Na výber je 15 rôznych druhov ubytovania, ktoré uspokoja všetky typy cestovateľov. Všetky suity ponúkajú nádherný výhľad na more a niektoré z nich majú súkromnú verandu.Vďaka programu All inclusive sa nemusíte obávať zbytočne vysokých nákladov, ktoré vás môžu nečakane prekvapiť na obyčajných výletných plavbách.

Neobyčajný kulinársky zážitok pre každéhoSilversea

Partnerstvo Silversea a Grands Chefs Relais & Châteaux zaručuje najvyšší kulinársky zážitok a bez ohľadu na to kde budete večerať, je pre vás neustále pripravená rozmanitosť a sviežosť  a na každej lodi si môžte vybrať či budete večerať v spoločnej reštaurácii, kde môžete spoznať nových priateľov alebo v súkromí svojej suity. Hotelová služba je pre vás bezplatná a k dispozícii neustále 24 hodín.

Ak je vaším cieľom lepšie zdravie alebo kontrola hmotnosti, Silversea ponúka špeciálny program Silversea’s Wellness Programme. V rámci neho je k dispozícii množstvo fintness aktivít a seminárov a chutné CruiseLite menu ponúka široký výber vitamínových džúsov, nízkotučných smoothies a energetických nápojov. Pri každom jedle je na výber aj vegetariánske alebo vegánske menu.

Objavujte nové miesta na mori, aj na brehu

SilverseaZákladom cestovania so Silversea nie je iba to, kam cestujete, ale aj to, čo budete robiť po tom ako do cieľovej destinácie dorazíte.

Na pevnine vám Silversea ponúka výber z obrovského množstva exkurzií, výletov a expedícií na rôznych úrovniach aktivity a škály záujmov. Väčšina exkurzií prebieha v malých skupinkách, ale pre vaše pohodlie môžte zažiť aj exkluzívnu súkromnú exkurziu s osobným sprievodcom. Objavujte neprebádanú džungľu Kalimantan na Borneu, slonie safari voľne žijúcich zvierat v Indii či starobylý komplex Machu Picchu v ríši Inkov v Peru. Možnosti sú takmer nekonečné a aj preto je Silversea pravidelne vychvaľovaná cestovateľskými publikáciami a organizáciami a zoznam jej ocenení neustále rastie.  

Máte svoj cestovateľský sen? 

Prezraďte nám prostredníctvom formulára, kam Vás to láka a predstavu o Vašej dovolenke. My vám ušijeme ponuku na mieru 🙂