Výletné lode Ponant – luxusný zážitok na úplne novej úrovni

Pridal

Chcete zažiť skutočný luxus v spojení s francúzskym umením života? Vyberte sa na výletnú plavbu Ponant a vychutnáte si najvyššiu kvalitu služieb a nefalšovaný prepych v podobe 5-hviezdičkového prostredia na palube jednej z piatich výletných lodí.

Výletné lode Ponant – zážitok na úplne novej úrovni

PonantVýletné lode Ponant vám poskytnú zážitok z výletnej morskej plavby na úplne novej úrovni, aký ste ešte nezažili. Vychutnajte si plavbu na lodi s francúzskou posádkou, vďaka ktorej si užijete autentický a zároveň sofistikovaný zážitok z dovolenky, na ktorú nikdy nezabudnete. Môžete si vybrať z obrovského množstva destinácií na luxusných lodiach, ktoré sa vďaka svojej menšej veľkosti dostanú aj do tých najmenších prístavov a najtajnejších zákutí po celom svete.

Vyberte si zo štrnástich destinácií

 • Afrikavoyage
 • Aljaška
 • Antarktída
 • Ázia
 • Karibik
 • Latinská Amerika
 • Severná Amerika
 • Severná Európa
 • Oceánska plavba
 • Tichý Oceán a Oceánia
 • Rusko
 • Jadran
 • Arktída
 • Stredomorie

Nezáleží na tom, či sa rozhodnete spoznať ľadové kráľovstvo Arktídy, magické ostrovy Karibiku či starovekú kultúru dávnych civilizácií v Ázii. Môžete sa spoľahnúť, že na palube zabudnete na všetky starosti každodenného života a vďaka pozornej posádke sa vždy budete cítiť rozmaznávaní tak, ako ste si vždy želali.

K dispozícii je osobný komorník, ktorý dohliadne na to, aby boli splnené všetky vaše očakávania a neobmedzená hotelová služba, ktorá vám poskytne unikátny gastronomický zážitok kedykoľvek cez deň, či v noci. Diskrétna posádka maximálne rešpektuje vaše súkromie, takže sa budete cítiť, akoby ste sa plavili na súkromnej jachte.

Všadeprítomný francúzsky dotyk

PonantNa palube lodí Ponant zažijete skutočnú ukážku francúzskeho umenia a štýlu života. Francúzsky dotyk je všadeprítomný a vy tak môžte okúsiť príjemnú a kultúrnu atmosféru spolu s cestujúcimi pestrej škály národností.

Vychutnajte si jedinečné kulinárske umenie v spojení s vybranými vínami a oddýchnite si vďaka pestrej ponuke služieb a zariadení pre váš komfort a relax. K dispozícii je relaxačné centrum, ktoré ponúka širokú škálu luxusných procedúr a priestranná vonkajšia paluba s ohrievaným bazénom a soláriom, kde môžete vidieť unikátne morské panorámy.

Ako v bavlnke…

Pre vašu zábavu je pripravené kino, ktoré zároveň slúži ako priestor pre rôzne kultúrne podujatia a prednášky, tri rôzne bary, v ktorých môžete spoznať nových priateľov či zažiť intímnu atmosféru v sprievode klavírneho koncertu. Vďaka výletom na pobrežie môžete objavovať neobyčajné krajiny, čistučké pláže a človekom nedotknutú divočinu, ktorú nenájdete nikde inde na svete.

O vašu bezpečnosť a lepšie pochopenie navštívených destinácií sa bude starať tím starostlivo vybraných a skúsených antropológov, námorných biológov, historikov, botanikov a ornitológov. Pomôžu vám ešte viac zlepšiť zážitok na mori aj pevnine a budú vás sprevádzať cestou za objavovaním a spoznávaním nových krajín a kultúr.

Stačí si len vybrať…

PonantKtorúkoľvek plavbu od spoločnosti Ponant si vyberiete, vždy nájdete tie najlepšie podmienky pre vaše pohodlie, služby a eleganciu lodí, ktoré si vyslúžili certifikát Class Comfort 1. Ten zaručuje prístup aj do tých najextrémnejších regiónov, zatiaľ čo Vy si budete užívať 5-hviezdičkové ubytovanie, služby a komfort. Jemná a autentická atmosféra vytvára definíciu luxusu a skutočne výnimočného spôsobu cestovania. 

 

Máte svoj cestovateľský sen? 

Prezraďte nám prostredníctvom formulára, kam Vás to láka a predstavu o Vašej dovolenke. My vám ušijeme ponuku na mieru 🙂