Hacienda Na Xamena na Ibize je miesto, kde to žije…

Pridal

Na severnom pobreží Ibizy, 180 m nad Stredozemným morom, v srdci prírodného parku na Baleárskych ostrovoch sa nachádza veľkolepý hotel Hacienda Na Xamena. Mnohí ho považujú za najlepší hotel na ostrove.

Hacienda na Xamena vám ponúka jedinečné momenty

Hacienda Na Xamena

Hotel funguje už od júna 1971, piatu hviezdičku získal v roku 1988, a tým sa stal prvým 5 hviezdičkovým hotelom ostrova. Dodnes zostáva vďaka pozornému servisu, diskrétnosti a elegantnému luxusu tým najžiadanejším.

„Našim hosťom chceme ponúknuť jedinečné momenty, ktoré nemôžu nájsť nikde inde.“

Vychutnajte si príjemné chvíle, ktoré si budete pamätať navždy. Objavte úplne nový spôsob, ako prežiť svoju dovolenku. Užite si bohémsky štýl, ktorý vám ale ponechá aj dostatok času na odpočinok. Inými slovami, dajte si dole topánky, relaxujte a užívajte si vibrácie severnej Ibizy.

V blízkosti kultovej Ibizy

Hotel Hacienda Na Xamena je vzdialený 25 minút jazdy autom od mesta Ibiza a 30 minút jazdy od mesta Sant Antoni de Portmany. Za 30 minút sa autom dostanete aj do mesta Es Canar so známym hippie trhom,ktorý vás pohltí svojou neopakovateľnou atmosférou, farbami a zvukmi.

Hotel sa nachádza 18 minút chôdze od pláže.

Hacienda Na Xamena

Ponuka, ktorá sa neodmieta

Hotel má 77 štýlových izieb a apartmánov s výhľadom na more, niekoľko konferenčných a spoločenských miestností, tri reštaurácie, bar, vonkajšie aj vnútorné wellness centrum, posilňovne, hernú miestnosť, tenisový kurt, tri bazény (dva vonkajšie a jeden krytý) a ešte omnoho viac. V bambusovom prístrešku vo vonkajšom wellness centre si môžete dopriať masáž a sledovať pritom nezabudnuteľný západ slnka.

 

 

Hacienda Na Xamena

Vo všetkých izbách je k dispozícii jacuzzi a klimatizácia. Ku niektorým patrí aj vlastný súkromný minibazén a parný kúpeľ s nádherným výhľadom.

Hotel Na Xamena má 4 vlastné reštaurácie, vrátane romantického priestoru inšpirovaného východnými kultúrami a terasovitej reštaurácie s výhľadom na more. V bare pri bazéne sa podáva občerstvenie a nápoje.

Personál recepcie s nepretržitou prevádzkou vám ochotne poskytne informácie o Ibize, pomôže s organizáciou dopravy, požičaním auta či rezerváciou reštaurácie alebo nočného klubu.

Ibiza – miesto, kde to žije

Hacienda Na Xamena

Ak už ste raz na Ibize, je nemožné dostať sa do situácie, keď nebudete vedieť, čo robiť. Hotel vie pre vás zariadiť množstvo aktivít, vďaka ktorým sa do tohto čarovného ostrova zamilujete. Miestny sprievodcovia vás zavedú na najslávnejšie pláže, do najlepších reštaurácií, plážových i nočných klubov. Práve tým je Ibiza známa – nekončiacou zábavou. Ak zatúžite po troške pokoja či romantiky, prenajmite si jachtu alebo loď a objavujte. Možno narazíte aj na zátoku Cala d´Hort, ktorá je považovaná za najromantickejšiu v tejto krajine. 

Ibiza je proste koktail, ktorý vám nikdy neprestane chutiť.

 

 

Máte svoj cestovateľský sen? 

Prezraďte nám prostredníctvom formulára, kam Vás to láka a predstavu o Vašej dovolenke. My vám ušijeme ponuku na mieru 🙂