One&Only Hayman Island – zažite špičkový austrálsky servis

Pridal

Rezort One&Only Hayman Island sa nachádza v samom srdci Veľkej koralovej bariéry. Táto tropická oáza s nádhernými plážami s bielym pieskom, množstvom paliem a krištáľovo čistou morskou vodou je zhmotneným snom pre vašu dovolenku.

One&Only Hayman Island – vstupná brána k Veľkej Koralovej bariére

One&Only Hayman IslandV tomto elegantnom rezorte si vychutnáte ubytovanie v luxusných a moderných jednotkách, z ktorých každá má vlastný balkón s výhľadom na more alebo do záhrady. Krása Austrálie vás v rezorte One&Only Hayman Island priam obklopí.

S deťmi do klubu a vy si vychutnajte romantiku

V tomto jedinečnom hoteli majú dostatok priestoru aj vaše deti. Môžu sa zabávať v detskom (4-11 rokov) alebo tínedžerskom (12-17 rokov) klube. Hotel poskytuje za príplatok aj stráženie detí. A keď už je o ne postarané, užite si chvíle voľna aj vy. Doprajte si súkromnú romantickú večeru pri západe slnka alebo gurmánsky plážový piknik. Okrem toho má rezort 4 vlastné reštaurácie, v ktorých môžete ochutnať jedlá talianskej, ázijskej aj modernej austrálskej kuchyne.

Na ostrov vás dopraví loď alebo helikoptéra

One&Only Hayman IslandLetovisko renomovaného hotelového reťazca One&Only je asi 60 minút jazdy loďou alebo 15 minút letu helikoptérou alebo hydroplánom od letiska. Na pláž to máte len minútu chôdze.

Nechajte sa rozmaznávať v Hayman Spa

One&Only Hayman IslandHayman Spa je pokojné a tiché útočisko, ktoré vyžaruje eleganciu a pohodlie. Svoje telo môžete rozmaznávať v saune, parnom kúpeli či pri špecializovaných ošetreniach tváre, telových zábaloch alebo masážach na posteliach vznášajúcich sa priamo na hladine oceánu.

Samozrejmosťou je posilňovňa, ale tým tento luxusný hotel nekončí. Ponúka aj 6 tenisových kurtov, golf, squash, a keďže Hotel Hayman sídli v Austrálii, nevyhnete sa ani bohatému výberu vodných aktivít. Okrem dvoch bazénov je vám plne k dispozícii potápačské centrum a vodné lyžovanie.

Zázrak menom Veľká koralová bariéra

One&Only Hayman Island

Vďaka svojej unikátnej polohe je rezort One&Only Hayman Island vstupnou bránou k jednému z najväčších divov sveta – Veľkej koralovej bariéry. Veľká koralová bariéra je ľahko dostupná loďou, ale krajinu môžete obdivovať vďaka vrtuľníku aj zo vzduchu, a už to je nezabudnuteľný pohľad.

Tento kút sveta sa vďaka prekrásnemu podmorskému svetu nazýva aj raj potápačov. Vďaka pestrým farbám pôsobí ako z rozprávky a presvedčiť sa o tom môžete aj vy. Spoločníkmi pri potápaní vám budú ryby všetkých veľkostí, morské koníky aj korytnačky. Dokonca môžete spozorovať aj migrujúce veľryby.

Objavte očarujúcu faunu a flóru tejto fascinujúcej rozmanitej krajiny a verte, že na túto dovolenku nikdy nezabudnete.

Máte svoj cestovateľský sen? 

Prezraďte nám prostredníctvom formulára, kam Vás to láka a predstavu o Vašej dovolenke. My vám ušijeme ponuku na mieru 🙂