Grand-Hotel du Cap-Ferrat so storočnou tradíciou

Pridal

Grand-Hotel du Cap-Ferrat, stelesňujúci nadčasový klasický glamour Francúzskej riviéry, je legendou medzi hotelmi na Azúrovom pobreží už od otvorenia v roku 1908. Zažite storočnú tradíciu tohto luxusného palácového Grand-Hotela, ešte umocnenú s celosvetovo známym Four Seasons servisom.

Grand-Hotel du Cap-Ferrat a slávni hoteloví hostia

Tento hotelový komplex bol vždy vyhľadávaný aj slávnymi a bohatými – navštívili ho Winston Churchill, Charlie Chaplin, Pablo Picasso, Paul McCartney, Frank Sinatra či krásna Elizabeth Taylor.

Len na skok do kultových centier

Grand-Hotel Du Cap-Ferrat

V prostredí, ktoré je tak pokojné a nerušené, je ťažké uveriť, že Grand-Hotel du Cap-Ferrat sa nachádza len 25 minút od Monaka, 30 minút od Nice a 50 minút od Cannes. Hotel vám na základe rezervácie zabezpečí kyvadlovú dopravu z letiska do hotela.

Relaxačné procedúry spolu s očarujúcim výhľadom z vás spravia iného človeka

Grand-Hotel Du Cap-FerratGrand-Hotel du Cap-Ferrat Spa na 750 metroch štvorcových obsahujú päť relaxačných centier, vrátane luxusného VIP apartmánu pre páry. Dva vonkajšie liečebné pavilóny s očarujúcim výhľadom na Stredozemné more už nebudete chcieť opustiť. Nájdete tam pánske i dámske súkromné parné kúpele a sauny, vírivku i ľadovú fontánu. Medzi procedúrami sa môžete prechádzať či sedieť v kúpeľnej záhrade na slnečných terasách s výhľadom na more. Hotel v relaxačných centrách ponúka vonkajšie aj vnútorné fitness centrum a čajový bar, kde podávajú bylinné čaje a čerstvé džúsy.

Prečo tento hotel? Stojí na jedinečnom mieste

Hotel určite zaujme jedinečnou atmosférou a sentimentom starých čias. Poloha hotela je však rovnako jedinečná, ako hotel sám.

Okrem spomínanej možnosti navštíviť legendárne miesta Francúzskej riviéry, teda Monako, Nice a Cannes, je tu ešte samotný poloostrov Saint-Jean-Cap-Ferrat, podľa ktorého dostal hotel i svoje meno.

70-1002

Prechádzka po skalnatom pobreží Cap Ferrat odhaľuje ohromujúci výhľad na Stredozemné more.

Luxus ukrytý v nádhernej prírode

Polostrov je súčasťou útočiska stredomorských živočíchov, chránenej krajinnej oblasti Pelagos, ktorá je spoločne spravovaná Francúzskom, Monakom a Talianskom. Táto oblasť je unikátnym miestom, ak chcete pri plavbe alebo potápaní sledovať vzácne morské živočíchy ako veľryby či delfíny.

Vďaka miestnym prísne dodržiavaným obmedzeniam v oblasti architektúry bola táto pôvodne námornícka dedina ušetrená od nevhodných developerských projektov, ktoré občas môžete vidieť na Francúzskej Riviére. Pri prechádzke po Cap Ferrat si môžete vyberať. Je tu charakteristické skalnaté pobrežie, kde si môžete výhľadom na more dokonale vyčistiť hlavu alebo môžete prostredníctvom úzkych uličiek odhaľovať do hustého viniča skryté kvety jazmínu, kvitnúce oleandre a ružové popínavé kríky buganvílie.

Grand-Hotel Du Cap-Ferrat

V hoteli je k dispozícii 74 svetlých a priestranných izieb, vrátane 24 apartmánov a jednej špeciálnej vily. Vila sa rozprestiera na 7 hektároch bujného svahu s nádherným panoramatickým výhľadom na Stredozemné more. Všetky izby sú klimatizované a majú výhľad na more alebo do starostlivo udržiavaných záhrad. Okrem prepychového zariadenia vnútri zažijete aj čarovnú atmosféru azúrového pobrežia. Toto slnečné miesto je vďaka divoko krásnej lesnatej krajine a oslnivo modrému výhľadu na more jedným z najkrajších na svete.

Užite si voľné dni s hotelovými kúpeľnými procedúrami, plávaním a večerou na terase, krásy blízkeho Nice, Monaka a Cannes.

Máte svoj cestovateľský sen? 

Prezraďte nám prostredníctvom formulára, kam Vás to láka a predstavu o Vašej dovolenke. My vám ušijeme ponuku na mieru 🙂