Hotel Romazzino – kúzelný raj na Smaragdovom pobreží

Pridal

Stredomorské kvety, oslňujúce biele pláže a priehľadné vody legendárneho Smaragdového pobrežia, nádhera ako stvorená na dovolenku. Zažite ju v úchvatnom prostredí sardínskeho Hotela Romazzino a Luxury Collection Hotel. Očarujúce zariadenie so snehobielou fasádou sídli v nádhernej izolácii. Samozrejmosťou sú špičkové služby a skutočný luxus.  

Snehobiely hotel Romazzino

Hotel Romazzino

Každý detail hotela vzdáva hold štýlu a krásam krajiny. Ručne robená keramika, tkaniny a drevený nábytok od najlepších ostrovných remeselníkov – to všetko vo vás zanechá dojem, na ktorý sa nezabúda. Súčasťou hotela Romazzino je veľká súkromná záhrada s divo rastúcimi kvetmi a súkromná pláž na Smaragdovom pobreží. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie a free Wi-Fi pripojenie. Dohovoríte sa v taliančine, francúzštine, angličtine aj nemčine.

Tu sa nudiť nebudete

Hotel Romazzino

Pre tých aktívnejších sú k dispozícii vodné športy ako je šnorchlovanie, windsurfing, potápanie či kanoistika, zabaviť sa môžete aj rybolovom. Medzi ďalšie aktivity v ponuke patrí jazda na koni, turistika či golf. Hotel má aj požičovňu bicyklov či tenisové kurty a pre nákupuchtivých hostí luxusné butiky. Nemusíte sa báť ani o svoje deti, profesionálny personál hovoriaci štyrmi jazykmi vedie miniklub, kde sú pre deti pripravené rôzne zábavné, športové a umelecké aktivity.

Poloha

Do hotela sa môžete dostať kyvadlovou dopravou z letiska. V hoteli je aj požičovňa áut, a tak môžete objavovať krásy Smaragdového pobrežia.

Užite si výhľad na Stredozemné more

Hotel Romazzino

Hotel disponuje 77-mimi izbami a 17-timi apartmánmi, z ktorých každý má vlastnú terasu alebo apartmán s výhľadom do záhrady alebo na Stredozemné more. Môžete si vybrať aj jednu zo 6 víl s vlastným bazénom. Ubytovanie sa nachádza iba 3 minúty chôdze od pláže. Ak by sa vám predsa len chcelo oddýchnuť si od mora, hotel vám ponúka celý rad možností ako stráviť čas mimo pláže. V areáli hotela môžete využívať kryté fitnescentrum, vonkajšie fitnescentrum či bazén so slanou vodou. Vo wellness centre si môžete dopriať masáže a skrášľujúce procedúry.

Hotel RomazzinoTajomné stavby

Najzaujímavejšou sardínskou pamiatkou sú tajomné prehistorické stavby z kameňa – nuraghy. Boli postavené 1500 rokov pre našim letopočtom. Vidieť ich môžete v Barumini, najnavštevovanejšom mieste s týmito stavbami, ktoré patria aj do svetového dedičstva UNESCO. Ak sa zaujímate o históriu, môžete navštíviť niektoré z množstva tunajších múzeí.

 

Máte svoj cestovateľský sen? 

Prezraďte nám prostredníctvom formulára, kam Vás to láka a predstavu o Vašej dovolenke. My vám ušijeme ponuku na mieru 🙂